Microsoft 365 - zadaj pytanie
1000 znaków pozostało
Anna Wiśniewska
Specjalista d.s. licencji Cloud Microsoft
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 505 324 282
K Kowalska
ScrollToTop

produkty

serwis i usługi

współpraca

kontakt

aktualnosci

autoryzacja

strefa nawigacji

strefa microsoft

 
 Microsoft logo
 
 
 

Odkryj uczenie się bez ograniczeń.

 
 
 
 
 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie, Studenci

Chcemy przypomnieć Wam o możliwościach jakie daje Wam Microsoft, aby w pełni realizować swój potencjał poprzez wykorzystanie

 

bezpłatnie usługi Office 365 dla edukacji – Office 365 A1 


Poniżej znajdziecie garść (a może trochę więcej) szczegółów oraz przydatne dla Was linki w celu wsparcia w uruchomieniu usługi.


Microsoft Teams i inne rozwiązania Microsoft w ramach bezpłatnego Office 365 A1
 

stworzone dla edukacji umożliwiają uczniom i studentom swobodną i zdalną naukę. Materiały
i zadania mogą zostać udostępnione w trybie online, a uczniowie, studenci, nauczyciele i wykładowcy współpracować przy pomocy zdalnych komunikatorów, które pozwalają zarówno na pracę grupową, jak i indywidualną. 

 

Nauka w dowolnym miejscu i czasie 

  

Publikuj materiały edukacyjne online lub prowadź zajęcia zdalnie w formie interaktywnej. Nauczyciele i uczniowie/studenci mogą korzystać ze wspólnego interfejsu w ramach Microsoft Teams, by uczyć się, komunikować i współpracować.  

  

 

  

Uczenie zdalne 
 
Materiały i zadania mogą być publikowane online, a uczniowie/studenci mogą mieć do nich dostęp z dowolnego miejsca na Ziemi. Dzięki aplikacji Teams uczniowie/studenci mają dostęp do materiałów, mogą współpracować z innymi, kontaktować się z nauczycielem, a także przesyłać wykonane zadania. Nauczyciele zaś mogą przeglądać i sprawdzać prace uczniów/studentów i przesyłać im informacje zwrotne. 

lekcje 

  

Lekcje online 
 
Nauczyciele mogą prowadzić zajęcia zdalnie, w formule online. Jest to możliwe dzięki funkcjom udostępniania prezentacji i tablicy cyfrowej. Podczas trwania zajęć zarówno uczniowie/studenci, jak i nauczyciel mogą komunikować się za pomocą tablicy przy użyciu teksu pisanego, audio lub wideo. Ponadto lekcja może być nagrywana i odtworzona w trybie offline w dowolnym momencie.  

 

  

Wydarzenia Live 
 
Wydarzenia zakładające udział nawet 10 000 uczniów/studentów mogą zostać przeprowadzone online w czasie rzeczywistym dzięki narzędziu Teams Live Events. Podczas  trwania seminarium uczestnicy mogą zgłaszać pytania, które następnie zadaje prowadzący.  

 

Jak uruchomić bezpłatny pakiet Office 365 A1 dla szkoły?


Przydatne strony:


Szkolenia on-line dla nauczycieli 

Jeśli chcesz szybko się nauczyć jak prowadzić zdalne nauczanie w swojej szkole/na uczelni, zapraszamy do uczestnictwa w kursach w Microsoft Educator Center.  

Microsoft Educator Center to bezpłatna platforma dla nauczycieli z kursami on-line, jak korzystać z Office 365 do nauki, też zdalnej.  


Wybrane kursy: 

 
 

WAŻNE INFORMACJE - ZAPISZ STRONĘ W ULUBIONYCH W SWOJEJ PRZEGLĄDARCE

https://aka.ms/ZdalnaNauka - strona gdzie na bieżąco umieszczane są wszelkie linki do kursów, szkoleń oraz instrukcji, które mogą być pomocne przy instalacji oraz szkoleniu.


 

 
 
diamenty forbes 2016