ScrollToTop

Aktualności

 23 listopad 2018 r.

 

Microsoft - Partner roku

 

Miło nam poinformować, że kolejny raz otrzymaliśmy wyróżnienie "Zaufany Sprzedawca Microsoft Devices & Software". Nie zwalniamy i jesteśmy wiarygodni. Dziękujemy!

Więcej informacji na stronie https://partner.microsoft.com/pl-pl/solutions/partner-roku-oem

 

Zaufany Sprzedawca Microsoft

 

Veeam - Nowa autoryzacja

 

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy kolejną certyfikację wiodącego producenta - firmy Veeam - lidera w zakresie dostępności danych w środowiskach wielochmurowych.Tym samym należymy do zaszczytnego grona Veeam ProParter Silver Reseller

 

ProPartner Silver Reseller logo

 

 

 03 marzec 2016 r.

 

Gazele Biznesu 2015 r. - 16 edycja

 

Miło nam poinformować, że kolejny raz znaleźliśmy się na liście najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. Nie zwalniamy i jesteśmy wiarygodni. Dziękujemy!

 

Gazele Biznesu

 

 

 

28 styczeń 2016 r.

 

Diamenty Forbesa 2016

 

Dzięki ciężkiej pracy naszego zespołu, owocnej współpracy z klientami oraz producentami sprzętu i oprogramowania nasza firma stale zwiększa swoją wartość i pozycję na rynku.
Fakt, iż znaleźliśmy się w tym prestiżowym zestawieniu - jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i cenną informacją, potwierdzającą nieustanny rozwój oraz funkcjonalność przyjętej strategii.
Dziś mamy jeszcze więcej energii i motywacji aby ulepszać naszą firmę i sięgać wspólnie coraz wyzej by odnosic nowe sukcesy.

 


forbes2016

 

 

 21 październik 2015 r.

 

Firma CEZAR na konferencji partnerskiej RPS 2015 w Warszawie została wyróżniona przez ZEBRA TECHNOLOGIES nagrodą "Rising Star Excellence Award 2015". Dziękujemy!

 

konferencja ZEBRA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 październik 2015 r.

 

Miło nam poinformować, że właśnie zostaliśmy wyróżnieni przez światową markę Intel, kótra przyznała nam tytuł "2015 Intel Partner of the year - tablets & 2in1s LOEM"
Nagrodę wręczono nam głównie za zrealizowanie w 2015 r. największego w Europie Środkowej i Wschodniej projektu związanego z dostawą i wdrożeniem rozwiązań opartych na urządzeniach typu tablet z systemem Windows.

 

 

konferencja MS Intel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 październik 2015 r.

 

Dzięki owocnej współpracy z naszymi najlepszymi klientami spółka CEZAR została nagrodzona przez ACRONIS za owocną współpracę w 2014 roku, otrzymując prestiżowe wyróżnienie "Partner roku 2014".

 

 

diamenty forbes 2016